Muzyka

Mariah Carey rozstała się z partnerem?

Media ze Stanów Zjednoczonych donoszą o zakończeniu się związku Mariah Carey z Bryanem Tanaką.
Podobno rozstała się z tancerzem i choreografem, który jest od niej młodszy o 13 lat. Gwiazda niedawno podobno udzieliła wywiadu w którym powiedziała, że kończący się rok był dla niej trudny.

Jak donosi amerykański magazyn „People” po siedmiu latach związek Marah z Bryanem miał dobiec końca. Według magazynu wokalistka wyjechała na coroczny urlop bez swojego partnera. Do tej pory taka sytuacja się nie zdarzała.

Przedstawiciele obydwojga partnerów odmówili jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie. W/w magazyn zwraca uwagę na to, że gwiazdy nie pokazały się publicznie nigdzie od kilku miesięcy. Ostatnia wspólna fotografia pochodzi z marca.

Dziennikarze „People” w swoim artykule przytoczyli również urywek z wywiadu z Mariah, w którym tłumaczyła, że ostatnie kilka miesięcy było dla niej bardzo trudne.

„Czekałam na te święta Bożego Narodzenia przez cały rok, bo ostatni rok nie był dla mnie najlepszy” – zdradziła. „Jestem za nie wszystkim wdzięczna, ale nie była to najradośniejsza wersja świąt w moim życiu” – komentowała.”Nie ważne, czy w tym roku przyjdzie piekło, czy wysoka woda, w te Boże Narodzenie będziemy się dobrze bawić” – dodała.

Czy rzeczywiście te doniesienia są prawdą? Myślimy, że w niedalekiej przyszłości się o tym przekonamy.